Formy płatności

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Somret Grzegorz Pietrasik
ul. Starowapiennikowa 42A/121

 mBank S.A.

44 1140 2004 0000 3202 7348 3019

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Przelew natychmiastowy (online)

Nowoczesna i bezpieczna forma płatności elektronicznej obsługiwana przez platformę Blue Media S.A. Bramka płatności obsługuje 99% metod płatności dostępnych na rynku, w tym Pay by link, BLIK, Google Pay, Apple Pay, szybkie przelewy i wiele więcej w tym karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Forma płatności dla klientów, którzy cenią sobie bezpieczne i nowoczesne formy płatności elektronicznych. To najbardziej popularny sposób zapłaty w sklepach internetowych. Należność za zamówienie jest opłacana za pośrednictwem bramki internetowej, która bezpośrednio przekierowuje klienta na stronę jego banku a dane do przelewu wypełnianie są automatycznie. Operator płatności od razu przekazuje sklepowi informację o przelaniu środków przez klienta - co znacznie przyspiesza realizację zamówienia (zamówienie jest przekazywane do magazynu bezpośrednio po wykonaniu przelewu bankowego przez klienta).

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Forma płatności dla klientów, którzy zdecydują się na zapłacenie za zamówienie podczas dostarczenia przesyłki przez kuriera. Zamówienie jest przekazywane do magazynu bezpośrednio po zakończeniu procesu zamówienia w sklepie Pellesana sklep internetowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl